PozostałeUncategorized

Tydzień egzaminów

Nie było mnie na blogu dłuższy czas bo zrobiłam sobie kilka dni wolnych i wyjechałam nad morze na galopy po plaży. Po powrocie musiałam na cito nadrobić zaległości. W międzyczasie okazało się, że jest szkolenie z ubezpieczeń ogólnych dla osób nie posiadających uprawnień. E-learning, szkolenia z koordynatorem, praca własna, spotkania z Kierownikiem Grupy. Do tego bieżąca praca i konieczność przygotowania się do warsztatów emerytalnych. We wtorek tydzień temu miałam egzamin KNF by nabyć uprawnienia. Zdałam! Z bardzo dobrym wynikiem, żeby nie było 🙂

Ledwo złapałam oddech po egzaminie i musiałam się zbierać na dwudniowe warsztaty emerytalne. I było fantastycznie! Rzeczowy, dowcipny i bardzo dobrze przygotowany prowadzący. Mili współwarsztatowicze. Dużo wiedzy i na koniec znowu egzamin. Po powrocie do domu w piątek padłam na nos.

W weekend spotkania, nadrabianie zaległości w pracy i w domu. Przygotowałam też materiały na artykuły na najbliższe dni. Zatem do przeczytania w czwartek. Będzie wpis zainspirowany sobotnim spotkaniem z klientką.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *