Grudzień miesiącem audytów i analiz!

picnic-644278_1920

 

Obecnie każdy ma JAKIEŚ ubezpieczenie. Elementem obowiązkowym każdego spotkania z klientami jest wypytanie o już posiadane zabezpieczenia. Moi rozmówcy opowiadają o ubezpieczeniach grupowych, o polisach pod kredyt hipoteczny oraz zabezpieczeniach przy kartach kredytowych. Wykonuję analizę posiadanych programów i dopiero wtedy proponuję rozwiązanie.

Kolejny krok to rozmowa z klientami na temat ich potrzeb i oczekiwań. Opowiadają mi o swoich planach i marzeniach, o tym co spędza im sen z powiek. Weryfikujemy te obszary, w których mogą się pojawić problemy natury finansowej.

Następnie zestawiam to co już klienci posiadają, z tym jakiej ochrony potrzebują. Wynikiem tych działań jest analiza, która daje wiedze klientom o co muszą zadbać natychmiast, a o czym powinni pomyśleć w przyszłości.

Bardzo często w trakcie tych audytów okazuje się, że posiadane rozwiązania nie przystają już do obecnej sytuacji życiowej albo są niekompletne. Czasami okazuje się, że klienci nawet nie pamiętają za co płacili, nie wiedzą, że mogą wprowadzić zmiany w posiadanych polisach, bo swojego agenta ostatni raz widzieli przy spisywaniu wniosku.

Spotkanie ze mną i dogłębna analiza posiadanych polis pozwala im nie tylko zweryfikować ich zakres, ale i zoptymalizować koszty. To zwykle bardzo istotny dla wielu klientów, bo nikt nie lubi przepłacać.

Dziś mam dla Was drodzy czytelnicy WSPANIAŁĄ PROPOZYCJĘ!

Skorzystajcie z mojej wiedzy! Zaoszczędźcie swój czas i pieniądze! Zróbcie porządek przed świętami w polisach!

Nie wystarczy mieć JAKIEŚ ubezpieczenie. Sztuką jest mieć DOBRĄ polisę.

Ogłaszam grudzień miesiącem audytów i analiz! Piszcie, dzwońcie! Gorąco zapraszam do kontaktu!

audyt_ubezpieczeń

 

Aleksandra Krajnik

Doradztwo ubezpieczeniowe to moja pasja. Jako agent pracuję od 2014 roku i zabezpieczam życie i zdrowie setek osób. Polisa to doskonałe narzędzie pod warunkiem, że kwestie prawne są poukładane - współpracuję więc z prawnikami, księgowymi, doradcami sukcesyjnymi. Otaczam klientów kompleksową opieką.