Nagroda im. Darka Choromańskiego

MG_7552-kopia

Tak dużo się dzieje w ostatnim czasie, że wciąż się nie pochwaliłam, że zostałam wyróżniona Nagrodą im. Darka Choromańskiego.

Nagroda to niezwykły temat. Gdy przyszłam do Aviva i dowiedziałam się, że jest taki laur, zamarzyłam by na niego zasłużyć. Dlaczego piszę zasłużyć, a nie zdobyć czy wygrać? Wynika to z faktu, że nagroda jest przyznawana przez Kapitułę, agentom o stażu do 2 lat. w Kapitule zasiadają przedstawiciele rodziny Darka, agenci, dotychczasowi laureaci, dyrektorzy i kierownicy grup oraz przedstawiciele Działu Kontroli Jakości.

W gronie osób nominowanych do nagrody znajdują się agenci, którzy w swojej pracy kierują się najwyższymi standardami etycznymi i zawodowymi, uczciwością, innowacyjnością, efektywnością, a także dynamiką, skutecznością i pomysłowością. Bardzo ważne jest by nominowani byli koleżeńscy, chętnie dzielili się swoją wiedzą. Pod uwagę brane są także takie rzeczy jak działalność pro bono/charytatywna.

Laureat jest tylko jeden, tym bardziej cieszy mnie to wyróżnienie!

Dziękuję moim klientom, współpracownikom oraz wszystkim tym, którzy trzymali za mnie kciuki! Jestem szczęśliwa, że otaczają mnie tak życzliwi ludzie!

PS. Na zdjęciu Pani Bożena Choromańska-Macioszczyk oraz wiceprezes zarządu Aviva, Piotr Głowski.

Opublikowano w:

Aleksandra Krajnik

Doradztwo ubezpieczeniowe to moja pasja. Jako agent pracuję od 2014 roku i zabezpieczam życie i zdrowie setek osób. Polisa to doskonałe narzędzie pod warunkiem, że kwestie prawne są poukładane - współpracuję więc z prawnikami, księgowymi, doradcami sukcesyjnymi. Otaczam klientów kompleksową opieką.