Kim jestem?

Nazywam się Aleksandra Krajnik i jestem agentem ubezpieczeniowo-inwestycyjnym w Aviva (dawniej Commercial Union). Zaufało mi kilkuset klientów, zarówno osoby prywatne jak i przedsiębiorcy.

Klientów otaczam kompleksową i długoterminową opieką opartą na wzajemnym zaufaniu. Na spotkaniach koncentruję się na znajdowaniu optymalnych rozwiązań chroniących moich klientów przed niespodziewanymi przeciwnościami losu. Dbam, by decyzje podjęte dziś, przyniosły moim klientom korzyści w przyszłości.

Wiele uwagi przywiązuję do doskonalenia się każdego dnia i zdobywaniu wiedzy niezbędnej w mojej pracy. Regularnie uczestniczę w szkoleniach oraz warsztatach pogłębiających wiedzę dotyczącą rynków finansowych. Rozwijam umiejętności interpersonalne oraz buduję wewnętrzną motywację i entuzjazm.

Zapraszam do spotkania i rozmowy!

Nagrody i wyróżnienia

nagroda choromanskiego
Nagroda im. Darka Choromańskiego
nagroda perla sprzedazy
Perła Sprzedaży 2017
Laureatka Konkursu Prezesa za 2015 r.
Laureatka Global Winners Club 2018 r.

Jak pracuję?

Podstawą każdego spotkania jest analiza prawno-finansowa w ramach której razem z klientami wskazujemy zagrożenia w zarządzaniu majątkiem prywatnym i firmowym.

Wynikiem tak przeprowadzonej analizy jest rozwiązanie wykorzystujące produkty i usługi zgodne z oczekiwaniami i potrzebami klienta.

Referencje

Byłam zainteresowana polisą mieszkaniową, którą musiałam dostarczyć do banku, dlatego też odezwałam się do Oli. Aleksandrę znam od kilku lat i wiedząc,iż zajmuje się ubezpieczeniami w firmie Aviva zadzwoniłam do niej w sprawie owego ubezpieczenia. Dodam, że poprzedni ubezpieczyciel nie spełniał moich oczekiwań. Spotkałyśmy się i po krótkiej i rzeczowej rozmowie zawarłam umowę na polisę mieszkaniową. Podczas tego spotkania Aleksandra obudziła we mnie myśl, iż powinnam pomyśleć o ubezpieczeniu na życie. Nigdy nie sądziłam, iż zechcę się ubezpieczyć na życie, lecz osoba Oli i jej argumenty przekonały mnie. Ola jest osobą energiczną, komunikatywną, szybko odnajduje się w nowym otoczeniu i łatwo nawiązuję kontakty interpersonalne. Jest osobą sumienną i zaangażowaną w pracę. Podsumowując oprócz polisy mieszkaniowej zawarłam umowę na ubezpieczenie na życie – dzięki Oli.

Joanna Buczek

Jestem bardzo zadowolony z tego, że ubezpieczam się u Pani Aleksandry Krajnik. Doradziła mi w wyborze ubezpieczenia, dopasowała je do mnie i potrzeb mojej rodziny. Dzięki temu śpię spokojnie, bo przyszłość moich dzieci jest zabezpieczona, gdyby nagle mnie zabrakło. Zna się na przepisach jak mało kto, wyjaśniła niuanse prawa spadkowego. Zaangażowanie i profesjonalizm są widoczne we wszystkim co robi Pani Aleksandra. Wiem, że zawsze mogę liczyć na pomoc z jej strony. Z przyjemnością polecam ją swoim znajomym, bo wiem, że nie zawiedzie mojego zaufania i pomoże również innym rodzinom.

Janusz Antol stolarz

Miałam przyjemność być klientką Pani Aleksandry Krajnik i z czystym sumieniem mogę Ją polecić każdemu. Pełen profesjonalizm, taktowna, uprzejma, rzeczowa, podchodzi do ludzi z dużym szacunkiem i chętnie, a przede wszystkim wyczerpująco odpowiada na wszelkie pytania czy wątpliwości, nie tracąc przy tym pogody ducha. Widać, że naprawdę zależy Jej, aby osoba, którą obsługuje była w pełni zadowolona ze świadczonych przez Nią usług. Z całego serca Ją polecam!

Małgorzata Rokicka to inspire Małgorzata Rokicka

Olę poznałam na Szkoleniu Podstawowym jakie prowadziłam z młodymi doradcami. Wyróżniała się na tle grupy, była zaangażowana, chciała wszystkiego doświadczyć. Po całym dniu szkolenia jechała na spotkanie sprzedażowe. Pytała o każdy szczegół, każdą drobnostkę, aby jak najlepiej wypaść na spotkaniu. Wiedziałam że Oli musi się udać, że osiągnie sukces. Po sześciu miesiącach od naszego spotkania szkoleniowego zaprosiłam Olę na spotkanie grupy. Po tak krótkim okresie była wysoko w rankingach Prezesa. Przyjechała, dzieląc się z doradcami swoim entuzjazmem, świeżością i zapałem do pracy. Byliśmy zachwyceni, nie ma dla niej żadnych przeszkód, wie czego chce, jest nastawiona na sukces. Jej pozytywna energia, pogodny nastrój, ogromny zapał do pracy powoduje że słucha się jej z ogromną przyjemnością, dla niej nie ma rzeczy niemożliwych.
Myślę że Ola sprawdziłaby się w roli trenera, potrafi dzielić się swoją wiedzą, jest pracowita, odpowiedzialna i sumienna.
15.11.2016

Małgorzata Mikuś – Menedżer Zespołu i Trener Aviva

Aleksandra Krajnik – fachowiec i profesjonalista w pełnym calu. Ma bardzo rzetelne podejście do tematu, dokładnie wyjaśnia wszelkie kwestie i nie pozostawia żadnych wątpliwości w kwestii ubezpieczeń i tego co daję konkretna wersja i czym to dla mnie skutkuje i jaką mam ochronę oraz jakie są ewentualne zagrożenia. Ola jest bardzo komunikatywna i szalenie sympatyczna. Jednak rzetelność i prawość jest jej bardzo ważną zaleta. Jestem spokojna,że mam takiego opiekuna jak Ola, bo doskonale wiem, że jeżeli tylko coś się zmienia to Ola mnie powiadomi o dodatkowych rozwiązaniach.

Agnieszka

Wypowiedzi w mediach

Przyjaciółka

10.08.2017 r.

ubezpieczenie polisa dla dziecka

Gazeta Ubezpieczeniowa

01.08.2017 r.

polisa na życie

Gazeta Ubezpieczeniowa

24.07.2017 r.

polisa na życie warszawa

Twoje Imperium

20.04.2017 r.

polisa ciążą świadczenia

Twoje Imperium

13.03.2017 r.

pomoc fachowców, assistance, polisa

Rzeczpospolita

20.02.2017 r.

sukcesja, dziedziczenie firmy