Przyjemne z pożytecznym

36298416_2033967273280108_2095846531805478912_o

Dawno mnie tu nie było, co wynika z intensywności działań zawodowych. Natomiast są w życiu agenta takie chwile, jednej z trudniejszych, gdy klient w ostatniej chwili odwołuje spotkanie. Pół biedy jeśli zrobi to z dużym wyprzedzeniem, czasem jednak klient odwołuje dosłownie godzinę wcześniej, zdarza się i kilkanaście minut przed godziną spotkania.

Moje doświadczenie zawodowe pokazuje, że łatwo jest odmówić agentowi, natomiast gdy przychodzi choroba to już nie ma jak odmówić. Przychodzi i jest. I wtedy nagle wszyscy sobie przypominają o agencie, dzwonią, chcą się spotykać. Wtedy też pojawia się rozczarowanie, że nie da się zawrzeć polisy z datą wsteczną.

Dziś klientka odwołała spotkanie kilka godzin wcześniej. Dlaczego? Może bała się rozmawiać o sprawach trudnych dla niej? A może chciała wyjść wcześniej z pracy by obejrzeć mecz?

Jaki by to nie był powód, grunt to dobrze wykorzystać czas. I ja ten czas wykorzystuję przygotowując się na piątkowe spotkania i zerkając na mecz. Mamy oddziałową strefę kibica. Nawet wuwuzela się trafiła 🙂

Pozdrawiam zatem wszystkich i do zobaczenia wkrótce!

Opublikowano w: ,

Aleksandra Krajnik

Doradztwo ubezpieczeniowe to moja pasja. Jako agent pracuję od 2014 roku i zabezpieczam życie i zdrowie setek osób. Polisa to doskonałe narzędzie pod warunkiem, że kwestie prawne są poukładane - współpracuję więc z prawnikami, księgowymi, doradcami sukcesyjnymi. Otaczam klientów kompleksową opieką.