W dowód uznania…

gold-medal-winner-381749_1280

Szaleństwo!

Mam przyjemność pracować w Oddziale, w którym docenia się starania i efekty pracowników. Co więcej, motywuje się ich do jeszcze większego wysiłku metodą marchewki.

Miałam przyjemność być na szkoleniu motywacyjnym z Heleną i Tadeuszem Szaflarskimi. Byli niezwykli, energetyczni, uśmiechnięci.

Niecały miesiąc temu byłam na szkoleniu motywacyjnym, którego celem było obudzenie tudzież pobudzenie optymizmu. Małgosia Bęben pokazała bardzo ciekawe mechanizmy kierujące postępowaniem i wpływające na sposób myślenia.

A jakąś godzinę temu otrzymałam informację, że oto w dowód uznania mojej postawy, zaangażowania i wyników, szefostwo wysyła mnie do Poznania na wydarzenie bez precedensu! Niezwykłe połączenie prelekcji, wystąpień mówców motywacyjnych oraz sztuk teatralnych. Jestem niezmiernie ciekawa tego niezwykłego miksu.

Głównym gościem będzie Nick Vujicic. Nie wiecie kto to? No to mała zajawka poniżej!

https://www.youtube.com/watch?v=nM-PCsvAqwg

Opublikowano w:

Aleksandra Krajnik

Doradztwo ubezpieczeniowe to moja pasja. Jako agent pracuję od 2014 roku i zabezpieczam życie i zdrowie setek osób. Polisa to doskonałe narzędzie pod warunkiem, że kwestie prawne są poukładane - współpracuję więc z prawnikami, księgowymi, doradcami sukcesyjnymi. Otaczam klientów kompleksową opieką.